top of page

DANIŞMANLIK

Saba Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak; yurtdışında dil okulları, üniversite, yüksek lisans, Work and Travel.. gibi konularda danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

Karar verme sürecinizde, başvuru ve kayıt aşamasında, vize başvuru ve takibinde, konaklama, çalışma imkanları ve daha bir çok hususta sizlere yardımcı oluyoruz.

Yurtdışında Üniversite Eğitimi 

MACARİSTAN'DA
ÜNİVERSİTE

Neden Yurtdışında Üniversite Okumalıyım ?

Yabancı dil bilmenin önemini kabul etmeyen yoktur. Dış dünyayı bütün yönleriyle tanıyabilmek, dünyaya açılabilmek ve hatta kendi alanında uzmanlaşabilmek için yabancı bir dil şarttır. 

 

    •    Üniversiteyi yurtdışında okuduğunuz takdirde, yabancı dilinizi her an kullanmanız gerekecek ve bu durum dilinizi otomatik olarak geliştirecektir. 

 

    •    Avrupa Üniversitelerinde genellikle en az bir dil daha öğretilmektedir. Yani 'iki yabancı dil bilen' bir birey olarak mezun olacaksınız.

 

    •     AB üyesi bir ülkede okuyacağınızdan dolayı, öğreniminiz devam ettiği sürece 28 ülkeye seyahat edebilme imkanınız olacaktır.

 

    •     Bir ülkede tam zamanlı çalışabilmek için, mezun olduğunuz üniversitenin Ülke tarafından akredite (tanınmış) olması gerekmektedir. Saba Eğitim Danışmanlık olarak sunmuş olduğumuz bütün üniversiteler, akreditasyon gözetilerek seçilmiştir. Yani mezun olduğunuzda, kolaylıkla tam zamanlı iş bulabilirsiniz demektir.

 

    •    Danışman firma olarak, Üniversiteye başladıktan ve belli bir süre dilinizi geliştirdikten sonra, part time iş bulma hususunda sizlere yardımcı olmaktayız.

 

    Yabancı dil seviyeniz yeterli değilse bile, başvuru yapabilirsiniz. Hazırlık senesi olarak (1) bir sene dil eğitimi alıp, sonrasında ise Üniversite'ye başlayabilirsiniz. 

 

 Yurtdışında Üniversite okumak; gelişmek ve ileriye gitmek için bir avantajdır. Değişik kültürleri en iyi şekilde tanıyarak, farklı diller öğrenmek geleceğiniz için yapacağınız en büyük yatırım olacaktır.

Yabancı dili en iyi şekilde, konuşulduğu ülkede öğrenebilirsiniz. Kısa bile olsa konuşulduğu ülkede yaşamak, kursun haricinde gündelik hayatta da yabancı dili kullanmak demektir. Her an o dilin yanınızda konuşuluyor olması sizin daha hızlı öğrenmenizi ve doğru telaffuzu duymanızı sağlar.

Saba Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak, ihtiyacınıza uygun en iyi çözümü sunmak için buradayız. 14 ülkede 30'u aşkın prestijli dil okulunun resmi temsilciliğini yapmaktayız. Bazı Okulların fiyat tablosu için tıklayınız.

Dil Okullarıyla ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

 

bottom of page