top of page

AVUSTRALYA

DİL OKULLARI

Avustralya'da Dil Eğitimi 

Avustralya güney yarım kürede bulunan, tropikal iklime sahip bir kıta ülkesidir.

Çok çeşitli ırklardan, dinlerden ve geleneklerden oluşan, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencileri ağırlamaya hazır, çok kültürlü bir ülkedir. 

Resmi dili İngilizce’ dir. İngilizce öğrenmek isteyen uluslararası öğrenciler için Avustralya; mükemmel eğitim olanakları, öğretmenleri ve konumu ile lider küresel bir eğitim ülkesidir.

Yalnızca 23 milyon nüfusa sahip olmasına rağmen, Avustralya dünyadaki en popüler üçüncü öğrenci hedefidir.

Bunun sebebi öğrencilere yalnızca birinci sınıf bir eğitim sunması değil, aynı zamanda Avustralya’da yaşamayı ve öğrenmeyi unutulmaz bir deneyim haline getiren hava, yaşam tarzı ve heyecan verici aktivitelerden de kaynaklanmaktadır.

Avustralya'da öğrenim ve yaşam masrafları, ABD ve İngiltere’ye göre çok daha düşüktür. Bunun sebebi hem Avustralya dolarının değeri hem de uluslararası öğrencilere çalışma izni vermiş olmasıdır.

Yarı zamanlı olarak çalışmak, çeşitli yeni insanlarla tanışmanıza, İngilizcenizi geliştirmenize ve özgeçmişinize hayati bir deneyim eklemenize yardım edecektir.

Avustralya dil okulları hakkında, talep ve bütçenize uygun en iyi fiyat tekliflerini almak için bizimle iletişime geçin.

 

SABA Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak resmi temsilciliğini yaptığımız Avustralya dil okullarının bulunduğu şehirlerden bazıları;

SYDNEY

BRISBANE

CAIRNS

MELBOURNE

Avustralya Dil Okulları

lsi- saba eğitim.jpg
eurocentres - SABA EĞİTİM.jpg

Yaşam Koşulları

ULAŞIM

Tek seferlik bilet: $ 2.80-$ 4.40 

Günlük bilet: $ 15.80

Haftalık bilet: $ 63.20

Şehir içi hizmet veren; otobüs ve trenlerder 7/24 geçerlidir.

YEME & İÇME

Öğle yemeği​ : $ 17

12 adet yumurta: $ 5 .63

1 kg domates : $ 5.00

500 gr peynir : $ 8.00

1 kg patates : $ 3.32

2 lt kola : $ 3.16

1 adet ekmek : $ 2.19

1 lt yağlı süt :  $ 1.26

bottom of page