top of page
SWPS.jpg

SWPS - Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi

SWPS.jpg

SWPS Sosyal Bilimler ve Beşeri Bilimler Üniversitesi 1996 senesinde Polonya’da kurulan ilk özel üniversitedir.

Polonya Bilim ve Yüksek Öğretim Bakanlığı verilerine göre  ‘’Sosyal Bilimler’’ konusunda Polonya’daki lider eğitim kurumudur. İlk kurulduğu günden bugüne kadar kendisini eğitime ve araştırmaya adayan bir Üniversite olmuştur. Okulun 5 kampüsü, 8 fakültesi, 17.400 öğrencisi ve 88 tane uluslararası ortaklık sözleşmeleri bulunmaktadır.

2006 senesinde SWPS, Magan Charta Universitatum sözleşmesini imzaladı ve ‘’Temel Değerler - Magna Karta Gözlemcisi’’ oldu.

SWPS Üniversitesi öğrencilerine 17 lisans ve 17 yüksek lisans programı sunmaktadır. Sunulan eğitim programlarından 3’ü ise çift dallı program olarak geçmektedir. Sunulan bölümleri aşağıdaki listede görebilirsiniz.

İngilizce dil seviyesi olmayan öğrenciler için ‘’İngilizce Hazırlık Senesi’’ bulunmaktadır. Hazırlık senesi süresince öğrenci hem eğitim göreceği dile hem ülkeye hem de yaşam koşullarına entegre olmaktadır. Okul başladığı zaman daha rahat bir eğitim hayatı sürdürebilmektedir.

Üniversite YÖK tarafından tanınmaktadır. ‘’YÖK TANIMA belgesi’’ ve detaylı bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page